Steven Wilson i jego unikatowy „The Future Bites”

straightforward pricing, don’t hesitate to contact us to get a full quote

UNIKALNE WYDANIE ALBUMU STEVENA WILSONA
22 stycznia, 2021

Steven Wilson sprzedał wyjątkowy egzemplarz swojej najnowszej płyty za 50,000 PLN

Steven Wilson przygotował wyjątkowy egzemplarz swojego najnowszego albumu „The Future Bites”. Wydanie nosi nazwę „Ultra Deluxe Boxset On Obsolete Media”, ma tylko jedną sztukę i zostało sprzedane za 10 tys. funtów, czyli równowartość 50 tys. złotych. Cały dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na fundację Music Venue Trust, by wspomóc branżę koncertową w obecnych czasach pandemii. Z okazji trwającego Black Friday w sieci pojawiła się również specjalna wersja klipu „Personal Shopper”.

„Ultra Deluxe Boxset On Obsolete Media” to zarazem symbol absurdalnego konsumpcjonizmu, ale też wyjątkowy prezent dla najbardziej zagorzałego fana Stevena Wilsona. Akcja była jednorazowa i nie zostanie powtórzona. Inicjatywa sprzedaży unikalnego wydania doskonale łączy się z całym procesem kreatywnym tworzenia szóstego solowego albumu  Stevena. 

„Ultra Deluxe Boxset On Obsolete Media” zawiera w sobie jednostronny singiel 7 z niewydanym nigdzie indziej utworem „THE TASTEMAKER”, jeden egzemplarz wydawnictwa, torba na laptop użyta w teledysku „EMINENT SLEAZE”, test pressing „THE FUTURE BITES”, test pressing „EMINENT SLEAZE” z b-side’ami „EYEWITNESS” / „IN FLORAL GREEN”, test pressing „12 THINGS I FORGOT” z b-side’ami „MOVE LIKE FEVER” / „KING GHOST (TANGERINE DREAM REMIX)”, CDR z niewydanym nagraniem z soundchecku z 2016 z coverem, który był grany na żywo tylko na próbie, certyfikat i medal potwierdzający nominację do Grammy dla Stevena Wilsona za „Grace For Drowning” w kategorii Najlepszy miks surround sound, drukowane materiały użyte w klipie do „EMINENT SLEAZE”, 6 laminowanych pasów Access All Areas z tras koncertowych, które odbyły się w latach 2011-18, polaroidy z sesji zdjęciowej do okładki „THE FUTURE BITES”, oryginalny rysunek Hajo Mueller Stevena Wilsona oraz ręcznie napisane teksty do utworów wydanych w latach 1996-2020: „Count of Unease”, „Follower”, „Eminent Sleaze”, „Salvaging”, „Veneno Para Las Hadas”, „Personal Shopper”, „The Raven that Refused to Sing”, „Dark Matter”.

TFB00001 Ultra Deluxe Music Product On Obsolete media Limited Edition Of One £10,000

Ta edycja „THE FUTURE BITES” doprowadza koncept limitowanych wydawnictw deluxe do logicznego i ekstremalnego końca. Oczywistym było, że musi zostać wydana w jednym egzemplarzu. W wielu sensach bliżej jej do świata sztuki niż muzyki czy luksusowych towarów. Tylko jedna osoba może być właścicielem obrazu, na którym artysta osobiście pozostawił ślady pędzla. Nie ma wariacji, tylko oryginał. Ponieważ boks zawiera dużo elementów, właściciel będzie mógł wybrać, czy chce się nimi podzielić, a może zachowa dla siebie. Czy wystawi gdzieś ‘the painting’ albo powiesi na ścianie we własnym domu? Gdybym to ja miał decydować, zachowałbym wszystko dla własnych oczu, ale decyzja należy do kupującego – Steven Wilson

Steven Wilson na swojej najnowszej płycie odnosi się do współczesnych uzależnień ludzkości. Utwory dotykają problematyki manipulacji mediów oraz utraty własnej tożsamości. To wydawnictwo o aktualnych wydarzeniach, które dzieją się na naszych oczach. Album „The Future Bites” ukaże się 29 stycznia 2021.

Posłuchaj singla z płyty „12 Things I Forgot”

STEVEN WILSON - EMINENT SLEAZE